КОРАЛБУД пропонує Вам ознайомитись з прайсом:

Скачати прайс на продукцію Caparol

Група фірм Caparol - лідер ринку будівельних фарб Німеччини, Австрії, Туреччини, Грузії та Білорусі.

Засноване в 1895 році підприємство під відомим торговим знаком кольорового смугастого слона, відноситься до найбільших виробникам лакофарбової галузі. Поряд з фарбами, лаками, емалями, лазурями і штукатурками до сфер компетенції Caparol належать і енергозберігаючі системи утеплення, акустичні системи, а також полімерні покриття підлог, антикорозійні матеріали та ремонтні матеріали для захисту бетону.

Різноманітні послуги для малярів, архітекторів і проектувальників, починаючи від вибору колірного рішення і закінчуючи наданням послуг на будівельному майданчику, довершують уявлення про всі пропозиції компанії Caparol.

Свідченням високої технічної компетенції групи фірм Caparol є численні інновації в сфері фарб, такі як розробка інтер'єрних фарб без розчинників і шкідливих емісій стандарту ELF або на основі технології нанокварцевой кристалічної решітки NQG для довговічних і чистих фасадів. Високоякісні фарби для фасадів, такі як Muresko, AmphiSilan, Amphibolin або ThermoSan також популярні як і фарби-бестселери для внутрішніх робіт Samtex 7, Indeko або CapaSilan. Такі новітні розробки як ударостійкі штукатурки на основі композитних матеріалів Carbon або акустичні системи Melapor відносяться до наступних інновацій в асортименті.

 

Продукція Caparol :

 

  1. Фарби
  2. Шпаклівки та штукатурки для для внутрішніх робіт
  3. Фасадні шпаклівки та штукатурки
  4. Грунтовки
  5. Декоративні покриття
  6. Емалі, лаки, і блакиті
  7. Утеплення фасадів Capatect
  8. Реставрація пам'яток архітектури Histolith.

КОРАЛБУД пропонує Вам ознайомитись з прайсом:

Скачати прайс на продукцію Caparol

2007-2015 ©. Усі права належать КоралБуд.