КОРАЛБУД пропонує Вам ознайомитись з прайсом:

Скачати прайс на продукцію Alpina

ТМ «Альпіна» входить до складу потужної компанії в Європі CAPAROL (Німеччина), яка виготовляє будівельні лакофарбові матеріали.

Компанія виготовляє фарбу для внутрішніх та зовнішніх робіт: фактурну і фасадну фарбу Alpina, акрилову і водоемульсійну фарбу Alpina, фарбу для дахів, фарбу Alpina Premiumlatex. В серію лаків увійшли: глянцевий лак, яхтений лак , лак Alpina-Klarlack і багато іншого. До числа інших випущених матеріалів компанією відносяться ґрунтовки, герметики, емалі, шпаклівки та сушарки Alpina.

Популярність, яку придбала Alpina фарба, просто дивує. Вона відкрила двері в нову еру фарбувальних робіт - еру яскравого кольору і шаленість фарб. Саме тому компанія CAPAROL вибрала для себе логотип у вигляді смугастого слона, який став символом високої якості і безмежних можливостей лакофарбової продукції.

Якщо Ви бажаєте ознайомитись з товарами або ж купити лакофарбову продукцію компанії Alpina в Україні, КОРАЛБУД пропонує вам ознайомитися з описом характеристик продукції Alpina, вибрати для себе гідну фарбу і лак.

Продукція Alpina:

1. Інтер’єрна фарба;

2. Фасадна фарба;

3. Штукатурки;

4. Шпаклівка;

5. Ґрунтовка;

6. Лак;

7. Емаль;

8. Лазур;

9. Декоративні матеріали.

 КОРАЛБУД пропонує Вам ознайомитись з прайсом:

Скачати прайс на продукцію Alpina

2007-2015 ©. Усі права належать КоралБуд.