КОРАЛБУД пропонує Вам ознайомитись з прайсом:

Науково-виробниче підприємство "Геліос" у далекому 1993 році розпочало випуск сухих будівельних сумішей під ТМ "ФЕРОЗІТ". Тоді асортимент продукції нараховував лише 7 позицій, до якого входив, тепер уже легендарний, клей для плитки - "Ферозіт 100". З роками кількість найменувань продукції збільшувалась, а об'єми виробництва та реалізації продукції росли.

    Сьогодні це підприємство - один з найпотужніших виробників будівельних матеріалів на Україні. Продукція марки "ФЕРОЗІТ" - це високоякісні  матеріали для ремонтно-будівельних робіт різного призначення: клеї, шпаклівки, штукатурки, суміші для підлоги, ґрунтовки, пінополістирольні плити, які отримали широке визнання у професійних будівельників.

Високі якісні показники продукції були відзначені численними призами та нагородами.

З липня 2005 року підприємство сертифіковано згідно системи управління якістю міжнародного стандарту ISO 9001.

У 2008 році було запущено фабрику з виробництва готових до використання композицій під ТМ ФЕРОМАЛ.

У 2009 році технологами підприємства вперше в Україні було розроблено унікальний КОМПЛЕКС ВАПНЯНИХ МАТЕРІАЛІВ, що створює здоровий мікроклімат у приміщенні. Матеріали комплексу адаптовані під традиційні для наших майстрів етапи ремонту: ґрунтування (Грунт 15), штукатурення (Штук 1 та Штук 2), шпаклювання (вапняна шпаклівка для ідеально-гладкого покриття) та фарбування (вапняна фарба). Технологія їх нанесення передбачає використання мокрого способу затирання, що значно пришвидшує роботи та унеможливлює утворення пилюки. Саме тому згадані матеріали набувають все більшої популярності  не лише на ЗАХОДІ України, а й в інших регіонах держави. 

 

ТМ "Шпатен" ТзОВ «Ферозіт» обрано з поміж  провідних вітчизняних компаній  ексклюзивним виробником та    представником на території України торгової марки «SHPATEN». А це визнання досягнень збутової системи та 19 річного досвіду виробництва сухих будівельних сумішей.

У результаті співпраці відділів маркетингу обидвох фірм було визначено асортиментний ряд продукції для реалізації на теренах України.

До його складу увійшли 7 продуктів, які успішно пройшли перевірку у європейських лабораторіях та випробувані на будівельних майданчиках:

 

ТМ ШПАТЕН

1. SHPATEN FLIESEN - клей для плитки;

2. SHPATEN BLOCK - клей для піно- та газобетонних блоків;

3. SHPATEN  UNIVERSAL - клей універсальний для системи утеплення;

4. SHPATEN  REIBEPUTZ - штукатурка декоративна «Короїд»

5. SHPATEN BASIS – суміш для виконання стяжки;

6. SHPATEN UNIGRUND – грунтовка універсальна

7. SHPATEN ARM – емульсія армувальна

 

ТМ ФЕРОМАЛ

1.        акрилові фарби,

2.        декоративні штукатурки ("ШУБА", "Мозаїка","Короїд"),

3.        вапняні фарби та шпаклівка.

 

ТМ ФЕРОЗІТ:

1.      Клеї

2.      Штукатурки

3.      Шпаклівки

4.      Суміші для підлоги

5.      Грунтовки

6.      Пінопласт

7.      Готові для використання

Композиції

 

КОРАЛБУД пропонує Вам ознайомитись з прайсом:

 

2007-2015 ©. Усі права належать КоралБуд.