КОРАЛБУД пропонує Вам ознайомитись з прайсом:

Скачати прайс на продукцію Izovat

Базальтова теплоізоляція (утеплювач) IZOVAT - це мінераловатні плити, що виготовляються "Житомирським заводом теплоізоляційних матеріалів» на сучасній високотехнологічній виробничої лінії, розробленій та змонтованій італійською компанією Gamma Meccanica. До продуктової програми включено базальтові теплоізоляційні плити щільністю 30 ... 200 кг/м3; розмірами:

·         Товщиною 20 ... 250 мм

·         Довжиною 1000 мм

·         Шириною 500, 600 мм

В якості в'яжучого компонента використовуються карболо-карбамідні смоли, які не містять у своєму складі вільного фенолу. Вміст органічних речовин становить за масою 3-5%. Основною сферою застосування базальтового утеплювача IZOVAT є будівництво, а також виробництво будівельних матеріалів - як утеплювач для тришарових сандвіч-панелей. У будівництві базальтова теплоізоляція (мінвата) IZOVAT рекомендується для:

·         Плоских покрівель;

·         Підлога по ґрунту;

·         Скатних покрівель;

·         Підлог на бетонній основі;

·         Мансард;

·         Утеплення стін;

·         Стель;

·         Вентильованих фасадів;

·         Підлог на лагах;

·         Мокрих фасадів.

 

Технологічний процес виробництва мінвати є безвідходним і екологічно чистим. Вся номенклатура продукції виробляється згідно ДСТУ Б В.2.7-167: 2008 "Вироби з мінеральної вати на синтетичному зв'язуючому"

ЗАГАЛЬНІ ТЕХНІЧНІ УМОВИ:

Продукція сертифікована в системі УкрСЕПРО і має Сертифікат відповідності, зареєстрований у Реєстрі за № UA 1.044.0061627-11, а також висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/27137. Згідно з результатами випробувань по протоколу № 57/8-2010 Визначення групи негорючих твердих речовин і матеріалів згідно п.4.1 ГОСТ 12.1.044-89, ДСТУ Б В.2.7-19-95, плити з мінеральної вати на синтетичному сполучному марки класифікуються як IZOVAT негорючі. Мінераловатні плити виробництва Ізоват стійкі до впливу високих температур. Виготовляється мінвата з натуральних мінералів, волокна вати починають плавитися приблизно через дві години від впливу температури> 1000 ° С. Термостійкість в'яжучих не така висока, як стійкість волокон, але в кожному разі, мінераловатних плит - негорючий матеріал, не поширює полум'я. Також мінераловатні плити (Ізоват) стійкі до більшості хімічних речовин, мають високий коефіцієнт паропроникності. До складу в'яжучих речовин мінвати додаються гідрофобізуючі компоненти, які зменшують капілярне водопоглинання і насичення плити вологою повітря сорбційної вологою. Завдяки своїй волокнистій структурі, плити мають відмінні звукоізоляційні властивості. При виборі системи утеплення будівлі, одну з найважливіших ролей відіграє забезпечення пожежної безпеки. У випадку утеплення будинків підвищеної поверховості (вище 25 м) будівель підвищеної категорії безпеки для людей (наприклад школи, лікарні, об'єкти загального користування) а також складів горючих матеріалів, краще використовувати базальтові теплоізоляційні плити. Мінераловатні плити нашого виробництва ефективні для будівель, розташованих в місцях з високим рівнем шуму. Плити з ламельної вати зручні у використанні і легко піддаються зміні форми, ідеально підходять для будинків з криволінійними фасадами. Також важливо відзначити, що за весь час використання базальтової теплоізоляції в якості утеплювача не було зафіксовано жодного випадку поширення полум'я

Утеплювач ТМ IZOVAT:

·         Високі теплотехнічні показники

·         Високий опір до впливу підвищених температур

·         Висока гідрофобність

·         Висока паропроникність

·         Висока шумопоглинаюча спроможність

·         Висока стійкість до дії агресивних середовищ

·         Стабільність форми і об’єму

·         Зручність и легкість обробки і використання

 

Продукція ТМ IZOVAT:

o    Будівельна продукція;

o    Звукоізоляція;

o    Технічна теплоізоляція(полуциліндри, ламельні мати);

Система вогнезахисту.

КОРАЛБУД пропонує Вам ознайомитись з прайсом:

Скачати прайс на продукцію Izovat

2007-2015 ©. Усі права належать КоралБуд.