КОРАЛБУД пропонує Вам ознайомитись з прайсом:

Скачати прайс на продукцію Tikkurila

Tikkurila Заснований в 1862 році та є міжнародним брендом, що реалізується в 40 країнах світу, є провідною компанією-виробником декоративних лакофарбових матеріалів (ЛФМ) у Фінляндії, Швеції й Росії та є однією із провідних у цій галузі у країнах Балтії та Польщі. Tikkurila також займає стабільно сильну позицію на ринках інших східноєвропейських країн та СНД

 

Tikkurila пропонує споживачам, професіоналам та промисловим підприємствам зручні у використанні та екологічно чисті рішення для захисту поверхонь та оздоблювальних робіт.
На сьогодні компанія має виробничі потужності у 8 країнах та представництва у 20 країнах.

1999 - засновано компанію "Інтер-Люкс", основною сферою діяльності якої було виробництво та реалізація водорозчинних фарб ТМ Колорит.

19 листопада 2001 року було випущено першу партію продукції ТМ Колорит

2004 - у зв'язку з придбанням контрольного пакету акцій компанією Tikkurila Oyj, Фінляндія, "Інтер-Люкс" перейменовано на "Фарби Колорит

2006 - Tikkurila Oyj придбала повний пакет акцій ТОВ "Фарби Колорит". Компанію перейменовано на ТОВ "Тіккуріла"

 

Компанія продовжує випуск місцевого бренду Колорит, але доповнює свій портфель стратегічним брендом преміум-класу - Tikkurila, що імпортується з Фінляндії, та деякими продуктами економ-сегменту російського бренду Текс. Також продовжується продаж супутніх товарів - імпортованих шпалерів та клею виробництва Шведської компанії Johns Manville. Таким чином, бренд-портфель компанії ТОВ "Тіккуріла" займає усі три сегменти українського ринку: Преміум, Медіум та Економ. Також має місце експорт бренду Колорит до Молдови.

Продукція Tikkurila:

-          Інтер'єрні фарби;

-          Зовнішні фарби.

КОРАЛБУД пропонує Вам ознайомитись з прайсом:

Скачати прайс на продукцію Tikkurila

 

2007-2015 ©. Усі права належать КоралБуд.